Post thumbnail

ONLINE SHOW: Jak to dopadlo a proč nám máma nevypojila internet?

POSTED BY Brute 23. 9. 2019

Je to zhruba 2 měsíce zpátky co jsme si řekli, že do toho trošku praštíme, svoláme naše lidi a uděláme pořádnou akci, kterou vykopneme novej směr našeho klubu. 

Mělo to být easy. Sehnat partnery, hezkej prostor, zavolat d0dimu, ať posbírá tu naši bandu CSkařů a společně upéct něco v Práglu, ať se lidi baví. 

A pak jsme to celé shodili ze stolu. Uděláme to postaru. 

Na bytě, s lehce problémovým internetem a nekonečným přísunem pizzy (ano, objednali jsme i hawai, capseN je trošku z jiné planety a prostě mu chutná).

Byl to vážně krásnej throwback na časy, kdy jsme hráli na CRT monitorech v obýváku kámošových rodičů, kteří zrovna odjeli na chatu do Dolní Horoměře sbírat houby a my měli víkend na to, nic neřešit, jíst tu pizzu a celej víkend propařit. Krásný časy. 

Akorát teď to bylo pohodlnější a víc fancy. Monitory byly větší a vymazlenější než za nás, kam se podíváš, tam kamera nebo gouproučko, pohodlnej gauč, internety nepadly ani jednou a všude to tak hezky svítilo a blikalo, jak na Matějské.

Ale hlavně, kdokoliv z Vás si ten den mohl užít s námi. Přes 8 hodin jsme pro Vás společně s týmem Universe vařili tu nejlepší fps polívčičku, kterou umíme a teď zpětně můžeme říct, že vám chutnalo.

Kolem 800 lidí živě koukalo, jak youtuber z Universe točí Fazena na mapě, kterou pamatuje tak maximálně tvůj starší brácha, 250 z Vás nám nechalo komentář na fíbíčku, páč jste chtěli novou myšku a sluchátka od XPG, víc jak 500 lidí se k nám připojilo v Brute Twitch rodině a nějakej Jozka123 s jeho bandou lehce vyhrožoval, že už je 2 minuty po dvanácté, kde jako jsou hráči a že z nás má raka. 

Tak jsme poděkovali Jozkovi za feedback a jeli dál. Ale Jozka nebyl jedinej, komu jsme chtěli veřejně poděkovat. Mnozí z vás to nevidí, ale udělat takovouhle srandu sebere celkem dost času, peněz i energie, a proto jsme hrozně rádi, že jsme na to nebyli sami a pár dobráků nám krylo záda. 

Celej tenhle CSkovej guláš pro nás odmoderoval Wango, který kromě svých rétorických obratů zavolal i Pumbovi, observerovi, který zná goučko líp, než Zeman ústavu a všechny ty příkazy a ip adresy naházel do konzole a zachránil tak Filipovi z produkce pár let života navíc, protože a teď cituji “by ho z toho mrdlo”. 

Rosy mezitím ve photoshopu pořešil všechny grafiky a lákal Vás na dárky, Ondra se postaral o hráče, když zrovna nechtěli hrát a radši se cpali pizzou a koukali na Prostřeno, Kevin z Brna to celé dokumentoval, ať prej nezapomenem a vedení s hráči Universe to s náma na serveru celé odběhali.  

I ty partnery jsme nakonec ukecali a díky XPG a DELLU jsme měli na čem hrát a ještě nám zbylo pár věcí do giveawaye. No prostě by jsme to bez celé téhle crew nedali. Ani náhodou. A my můžeme jen tiše poděkovat, že do toho s náma šli, věřili nám a my si tak mohli hezky zavzpomínat, jak jsme tenhle sport před 20 lety založili. 

Díky moc lidi, nezapomeneme! 

And remember, this is just beginning… 

Jaroslav SANk1 Chlumský, CEO Brute